Українців дістали і корупція, і брехня у владі, – Валентин Наливайченко про результати виборів

Українці своїм голосуванням зазначили, що країна рухається не в правильному напрямку, і висловили недовіру владі.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу ZIK, коментуючи результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня.

«На моє переконання, бюлетенями українці відповіли, що країна рухалася не в тому напрямку, і висловили недовіру правлячій з Києва владі. І це – не просто недовіра. Насправді зараз і для президента, і для його команди найбільший виклик – це зрозуміти, що саме їм сказали люди, чому жодне село і місто не обрало представника президентської партії ані мером, ані партію на більшість в радах», – зауважив політик.

На думку Валентина Наливайченка, на виборах люди дали чіткий сигнал, що їх дістали і брехня, і корупція у владі.

Він також закликав владу не давати небезпечні сигнали, що начебто «українці не розібралися і не так проголосували», а поважати голос кожної людини.

«Може нарешті влада подивиться на реальну ситуацію, на себе в дзеркало? І буде поважати кожен бюлетень і кожен голос кожного українця! Для того, щоб зшити країну, треба розуміти, що робити завтра владі і місцевим громадам. І якщо такий план не з’явиться, то це закінчиться черговим падінням довіри до влади», – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова