Потрібно, щоб кожен українець почувався безпечно у своїй державі, – Андрій Пузійчук

Останні події в Луцьку свідчать, що жоден громадянин України не почувається сьогодні безпечно у власній державі.

Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Пузійчук в ефірі телеканалу «Україна 24».

«В країні безліч нелегальної зброї, яка ніким і ніде не обліковується, на відміну від офіційно зареєстрованої. З цим потрібно щось робити, і це питання до Служби безпеки», – наголосив народний депутат.

Політик зазначив, що під загрозою знаходиться економічна безпека держави. Адже 21 липня парламент ухвалив в першому читанні законопроєкт про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями (№3760), поданий президентом Володимиром Зеленським (так звані «інвестняні»).

«Це лобістський законопроєкт в інтересах іноземного капіталу, який отримуватиме бюджетні відкати за свої інвестиції. І розмір цих відкатів – це третина розміру інвестиції! Коштом наших платників податків: вчителів, лікарів, службовців», – обурився народний депутат.

Андрій Пузійчук також зауважив, що «Батьківщиною» було подано альтернативний проєкт, яким створюються об’єктивно справедливі умови для усіх вітчизняних та іноземних інвесторів без преференцій для когось та без дірок у державному бюджеті.

«Будемо намагатися відстояти право українського народу не платити з власних кишень тим, хто хоче заробляти в Україні», – запевнив Андрій Пузійчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова