Україна має жити власним розумом, а не за порадами закордонних консультантів, – Юлія Тимошенко

Нова влада має робити ставку на інтелектуальний потенціал українців, а не виконувати накази закордонних консультантів.

Про це Юлія Тимошенко наголосила під час зустрічі з працівниками Агрегатного заводу в місті Дніпро.

«Помилкою останніх років було покладатися на іноземних міністрів, іноземних консультантів у НБУ та іноземних радників, які вже багато років розповідають нам, як треба жити. Але глобальний світ – жорстокий та цинічний і кожна країна з цього глобального простору вириває своє. І коли нам дають поради, то це ще не означає, що ці поради приведуть до успіху», – зауважила лідер «Батьківщини».

Вона нагадала, що бездумне виконання Нацбанком закордонних порад призвело до знецінення втричі гривні, руйнації ста українських банків, середнього класу, до збільшення тарифів та інфляції. Як наслідок – люди від цього збідніли.

Юлії Тимошенко упевнена, що в країні, щоб бути багатою, вистачає ресурсів, інтелекту, талановитих людей і потенціалу. Проте головною проблемою є влада, яка діє всупереч національним інтересам.

«Усе робиться всупереч національним інтересам України і кожного з нас. Починаючи від реформи охорони здоров’я і закінчуючи реформуванням освіти та інших галузей. Саме тому нам потрібне інше управління країною, яке повністю змінить систему влади. Якщо зняти кайдани неправильної політики, то Україна має шанс на успіх», – наголосила лідер «Батьківщини».

На переконання Тимошенко, за умови докорінної зміни системи влади та впровадження Нового економічного курсу позитивні зрушення в країні можливо здійснити протягом трьох років.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова