Україна має стати лідером переформатування світового порядку, – Юлія Тимошенко

Де-факто Україна сьогодні є лідером вільного світу. Цю позицію ми заслужили своїми колосальними жертвами, мужністю, стійкістю та перемогами. Тому новий світовий порядок після цієї війни обов’язково будуть писати переможці.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини».

«Ця війна показала, що ядерна зброя безумовно є системою стримування, але найдієвішою та найсильнішою системою стратегічного стримування будь-яких війн є колективні системи безпеки, які після цієї війни мусять бути максимально розширені», – зазначила Голова партії.

Вона наголосила, що  демократичні, вільні країни, які з певних політичних причин, як, наприклад, Україну у 2018 році, не пускали в НАТО, не можуть і далі залишитися за межами колективних систем безпеки.

«НАТО мусить припинити бути елітарним закритим клубом для обраних. Натомість має стати глобальною системою безпеки для всіх вільних країн. Водночас сьогодні для всього світу є очевидним, що ні ООН, ні ОБСЄ зараз не виконують своїх головних функцій щодо збереження миру на планеті. Це означає, що ООН мусить бути докорінно реформована», – запевнила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко зауважила, що система безпеки та колегіального управління процесами миру сьогодні не діє так, як повинна була б. Тому, переконана Голова партії, потрібно все докорінно перезавантажувати.

«Україна точно має стати лідером переформатування світового порядку для того, щоб більше не було воєн, насилля та переділу кордонів силою зброї!» – упевнена Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова