У «Відкритій політиці» обговорять питання комунальної власності Києва

Ефективне управління комунальною власністю буде темою для обговорення у рамках проекту «Відкрита політика», який започаткувала столична організація партії «Батьківщина».

Це вже друга трансляція «Відкритої політики», яка відбудеться у четвер, 4 серпня, о 16.00. Гість ефіру – правозахисник, депутат Київради від фракції ВО «Батьківщина», перший заступник голови комісії Київради з питань власності Ганна Свириденко.

Тема для дискусії: «Чи дочекаються кияни ефективного управління комунальною власністю?»

Переглянути онлайн-трансляцію можна на сторінці Київської міської організації ВО «Батьківщина» – за посиланням: https://www.facebook.com/kyivbatkivshyna.

свириденко

У програмі будуть детально розкриті питання шляхів удосконалення форм управління комунальною власністю у Києві, права територіальної громади на комунальну власність, подолання корупції у сфері господарювання в комунальному секторі економіки в столиці та інші проблеми.

Нагадаємо, що перша трансляція «Відкритої політики» на тему «Життя після АТО: обіцянки та реальність» відбулась 29-го липня, гостем ефіру був учасник АТО, правозахисник та депутат Київради від «Батьківщини» Юрій Дідовець.

У межах проекту відбувається обговорення актуальних тем з депутатами від фракції «Батьківщина» у Київраді.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова