У Сумах відбулося засідання «Клубу мерів», який заснувала «Батьківщина»

У Сумах відбулося друге засідання «Клубу мерів», який заснувала партія «Батьківщина».

Керівники Черкас, Ковеля, Хоролу, Рені, Голої Пристані, Тульчина та інших міст обговорили питання розвитку міської інфраструктури, соціальної політики та формування міських бюджетів.

Члени «Клубу мерів» вважають, що лише об’єднання на партійній основі, спільне вирішення важливих питань надасть можливість змінити ситуацію в державі.

IMG_5113

Водночас, як зазначає очільник Клубу, міський голова Сум Олександр Лисенко, найголовніше сьогодні для керівників на місцях – це добробут громадян.

«У нашої політичної сили є силі три основні статутні засади: суверенітет, соціальна справедливість і народовладдя. Впевнений, що ці принципи повинні стояти поруч із питаннями життєдіяльності міст», – наголосив він.

Зі свого боку Мер Черкас Анатолій Бондаренко сподівається, що «Клуб мерів» допоможе кожному учаснику використати досвід колег на власній території.

«У Черкасах ми плануємо використати досвід сумчан щодо облаштування прибудинкових територій та запровадити міську програму «Євродвір», яка успішно реалізується в Сумах вже тритій рік поспіль. Також ми готові поділитися з колегами своїм досвідом, зокрема, у медичній галузі. Зараз кожен мешканець Черкас при зверненні до лікарні першу добу отримує усі необхідні ліки безкоштовно», – розповів міський голова.

Учасники «Клубу мерів» навели статистику про те, що в останні роки довіра до міських голів у рази перевищує довіру до всієї державної влади, яка нині має низький професійний рівень. А діяльність мерів оцінюються винятково людьми, які за них віддають свої голоси, а отже – довіряють.

У засіданні «Клубу мерів» також взяли участь долучилися керівник Центру політичної освіти Олена Шустік та радник Голови партії ВО «Батьківщина» Олег Дмитрієв.

IMG_5155

Нагадаємо, торік за ініціативи лідера партії Юлії Тимошенко створено Всеукраїнський «Клуб мерів», який об’єднав 33 очільники міст та 66 секретарів рад, обраних від «Батьківщини».

На сьогодні ВО «Батьківщина» – єдина партія, яка створила «Клуб мерів».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова