У справі з розкрадання лісів більше піару, ніж боротьби з корупцією, – Олексій Рябчин

У скандальних обшуках Держагенції лісових ресурсів важливо, щоб справа не закінчилась лише піаром, а була доведена до суду, і винні були покарані.

Про це заявив в ефірі «112 каналу» народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин, коментуючи вчорашні обшуки у Держагенції лісових ресурсів.

«З одного боку я дуже радий, що державні органи почали займатись проблемою розкрадання державних ресурсів. Ми знаємо про незаконний видобуток бурштину, піску, про  контрабандні копанки на Донеччині. Зараз сплила проблема вирубки лісу. Бо коли держава не дбає як власник про ці ресурси, на місцях цим зловживають. Я дуже хочу, що були знайдені винуватці і вони були покарані», – наголосив політик.

За його словами, у вчорашніх обшуках можна побачити не тільки хороші наміри, а й іншу тенденцію – показову війну силових структур у боротьбі з корупцією.

«Для мене це дивно – спостерігати, що є демонстративна війна між державними органами. Ми бачимо картинку, як люди у військовій формі, у бронежилетах, із автоматами, у центрі Києва захоплюють будівлю. Гадаю, у випадку, якщо це державний орган перевіряє інший державний орган, це треба робити більш цивілізовано. Це явно є елементом піару ГПУ, демонстрацією боротьби з корупціонерами», – зазначив Рябчин.

На його переконання, від нездорової конкуренції між силовиками може постраждати предмет розслідування. Адже чимало подібних історій закінчувались нічим – ніхто з підозрюваних у корупції не був покараний. Як, наприклад, у історії з голосною війною з контрабандного видобутку бурштину, коли 2-3 тижні тому були затримані кілька чиновників, зараз ці люди вже, за деякими даними, – на волі. Те саме може повторитись і в історії з контрабандною вирубкою лісу, вважає депутат.

«Ми бачимо негласну війну всіх проти всіх – між ГПУ і НАБУ, фігурує також СБУ і поліція. Історія з обшуками і вирубкою лісу є відголоском цієї війни», – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова