У Путіна немає головного козиря, – Валентин Наливайченко про ймовірний наступ РФ

Президент Росії Володимир Путін не розпочне повномасштабне вторгнення в Україну, оскільки не має головного козиря – «Януковича».

Про це 10 лютого в ефірі суспільно-політичного ток-шоу «ГОРДОН» сказав народний депутат від «Батьківщини», голова Служби безпеки України (2006-2010, 2014-2015) Валентин Наливайченко.

«Як професіонал я вам кажу і стверджую, що у Путіна зараз немає головного козиря. Цей козир – експрезидент України Віктор Янукович. Його немає, він засуджений в Україні як державний зрадник. Тому для Путіна не все буде так просто, і він це розуміє. Не буде більше тієї ситуації, яка була у 2014 році. Він не нападе в тому режимі, в якому починав у 2014 році», – сказав ексглава СБУ.

Наливайченко також дав кілька рекомендацій щодо того, як не піддаватися на провокації українським громадянам і як діяти співробітникам спецслужб для підтримки миру в країні.

«Перше. На всі пропозиції поїхати в РФ на якусь акцію – відразу відмовлятися. Друге. Я щиро раджу не йти на будь-яку співпрацю, тим більше за гроші. Мовляв, ми тобі дамо грошей, а ти просто валізу віднесеш і підеш собі…», – застеріг Валентин Наливайченко.

Ще кілька порад він дав для керівників спецслужб, правоохоронних органів: «Потрібно професійно займатися тим, щоб виявляти так звані сплячі диверсійні групи. І ще одна моя порада. Потрібно зробити безпрецедентно відкрите ставлення до громадян України від СБУ, МВС. Безкоштовні телефонні лінії, електронна пошта для всіх, хто щось побачив підозріле, хто хоче допомогти, щоб нічого не трапилося в місті, селі», – підсумував  Валентин Наливайченко.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова