У порядку денному парламенту знову багато лобістських законопроектів, – Юлія Тимошенко

Порядок денний Верховної Ради знову переповнений лобістськими законопроектами.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила сьогодні журналістам на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Наступного тижня до порядку денного включено цілий перелік лобістських законопроектів.  Зокрема йдеться про такі, якими планується скасувати контроль уряду та держави за роботою всіх державних корпорацій, держаних монополій, державних підприємств», – наголосила вона і додала, що подібного хамства вона «не бачила за всі 26 років».

Політик також нагадала, що минулого тижня депутати-патріоти не дали провладній більшості можливості ухвалити ці шкідливі для країни законопроекти.

«Зараз нам, як ніколи, потрібно діяти. Треба діяти для того, щоб через рік, коли відбудеться перезавантаження влади, Україна не була без землі, без державних монополій, без державної ключової власності, яка зараз на корупційній основі роздається найближчому оточенню президента. Нам потрібно не лише критикувати, а виставляти зараз цим процесам запобіжники. І для цього потрібно згуртувати в парламенті всі патріотичні сили», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Повний перелік лобістських законопроектів, які пропрезидентська більшість  планує ухвалити цього пленарного тижня можна переглянути тут.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова