У Києві розпочався з’їзд партії «Батьківщина»

У Києві розпочав роботу 7 етап 14-го з’їзду партії ВО «Батьківщина».

Участь у ньому беруть близько 600 осіб, з них 118 – це делегати, решта – це переможці виборів в ОТГ.

Привітав учасників заходу головуючий на з’їзді заступник Голови партії Іван Кириленко: «Вітаємо сильних, красивих, переможних!»

Також, за його словами, «сьогодні в залі перебуває 1/10 переможців виборів в ОТГ, а 9/10 – в регіонах на прямому зв’язку».

Адже вже вдруге партія проводить свій з’їзд із залученням нових інформаційних технологій: за допомогою відеозв’язку і прямої трансляції зібрання «Батьківщини» бачать і чують в усіх областях України.

кириленко

Іван Кириленко повідомив, що на порядку денному сьогоднішнього з’їзду є 2 питання:

1. Про підсумки виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

2. Про участь Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у місцевих виборах, що відбудуться 24 грудня 2017 року відповідно до Закону України «Про місцеві вибори».

_APX9161

Пряму трансляцію зі з’їзду «Батьківщини» можна переглянути на каналі партії у Youtube та на сторінці у Facebook.

Як відомо, «Батьківщина» здобула перемогу на місцевих виборах у 201 об’єднаній територіальній громаді, які відбулись 29 жовтня. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, оприлюднені на її офіційному сайті.

Так, від політичної сили Юлії Тимошенко обрано понад 900 депутатів місцевих рад. Це становить 20,58% від усіх обраних депутатів і 28,1% від депутатів, висунутих політичними партіями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова