У Донецькій «Батьківщині» заявлять про провокації проти Юлії Тимошенко

На Донеччині опоненти лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко готують провокації, щоб звинуватити її потім у порушенні виборчого законодавства.

Як повідомляє прес-служба Донецької обласної парторганізації, у містах Бахмут і Краматорськ рекламні агентства на замовлення невідомих осіб набирають людей для начебто проведення агітації за кандидата в президенти Юлію Тимошенко. Агітатори мають поширювати рекламні матеріали в громадському транспорті, на ринках та вокзалах. Обіцяна оплата – 200 грн за 4 години роботи.

«Це неприкрита провокація влади проти Юлії Володимирівни, – каже голова Донецького обласного партосередку Олександр Ярошенко. – Вони знають, що «Батьківщина» висуватиме свого кандидата в Президенти України на з’їзді 22 січня, тому хочуть зімітувати початок агітації з 16 січня, що є порушенням законодавства про вибори. Таким чином влада хоче спаплюжити ім’я Юлії Тимошенко, яка, згідно з усіма соціологічними дослідженнями, лідирує у президентських перегонах».

За словами очільника партійців Донеччини, чинна влада настільки не вірить у чесну перемогу Петра Порошенка, що готова використовувати будь-які брудні технології.

Олександр Ярошенко заявив, що «Батьківщина» не вестиме передвиборної агітації, доки партійний з’їзд офіційно не висуне кандидата в Президенти України.

«Ми діємо строго в межах закону. Тільки таким чином зможемо докорінно змінити правила в українській політиці, завоювати довіру людей і перемогти на виборах Президента України», – підсумував голова Донецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова