У Цебриківській ОТГ на Одещині поліція застосувала сльозогінний газ проти мешканців громади  

У суботу, 2 червня, у Цебриківській громаді, що на Одещині, мешканці зібралися на чергове віче, щоб висловити обурення рішенням селищної виборчої комісії, яка призначила повторні вибори на 3 червня, та не допустити проведення цих виборів.

Про це повідомили у прес-службі Одеського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Проте влада стягнула до селища поліцію з усіх найближчих районів області, щоб захищати не громаду, а місцеву СВК від мешканців Цебриківської ОТГ.

Станом на 14:00 сталися перші сутички з поліцією, яка не допускає представників місцевої влади та громади до приміщення СВК. Поліцією було застосовано сльозогінний газ.

У «Батьківщині» Одещини наголосили на неприпустимості застосування сили до мирного населення.

«Усі виборчі процеси повинні вирішуватись та проходити лише у правовій площині. Учора ми передали місцевій поліції та представникам виборчої комісії усі документи та рішення судів, що засвідчують незаконність, призначених на третє червня, повторних виборів», – зазначили в «Батьківщині» Одещини.

Нагадаємо, що учора, 1 червня, мешканці Цебриківської громади зібралися на віче, щоб висловити обурення рішенням селищної виборчої комісії, яка, попри рішення суду, призначила повторні вибори на 3 червня 2018 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова