ТСК запропонує парламенту план невідкладних дій для покращення лікування поранених

Після всебічного й глибокого вивчення ситуації з лікуванням і реабілітацією поранених військових профільна ТСК надасть Верховній Раді детальні рекомендації щодо покращення цих послуг.

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Лідерка «Батьківщини», яка очолює ТСК щодо лікування та реабілітації військових, також зазначила, що члени комісії вже підготували та направили у відповідні державні органи низку запитів.

«Хочемо достеменно дослідити реальний стан справ: від загального фінансування царини до харчування конкретного солдата у лікарні», – уточнила Юлія Тимошенко.

Вона подякувала членам ТСК за сумлінне ставлення до роботи та наголосила, що спільна мета комісії – зробити лікування поранених героїв ЗСУ максимально гідним і якісним. Тож, за словами лідерки «Батьківщини», після детального ознайомлення з системою надання лікування й реабілітації будуть розроблені та надані відповідні рекомендації для усунення недоліків і системних проблем.

«Ми запропонуємо Верховній Раді «дорожню карту» невідкладних дій», – написала Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, лідерка «Батьківщини» наполягала на збільшенні видатків на всі системи допомоги нашим пораненим: «Нам потрібно зробити надання медичної допомоги пораненим бездоганним. Це наше з вами завдання».

Нагадаємо, на вимогу «Батьківщини» була створена ТСК щодо умов лікування поранених воїнів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова