Тимошенко пропонує стратегію розвитку українського середнього класу, – Іван Крулько

Новий економічний курс, ініційований лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко, містить цілий розділ, присвячений зростанню середнього класу в Україні. 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, саме середній клас має стати основою розвитку нашої економіки, як це є в просунутих демократіях світу.

«Юлія Тимошенко вважає, що розвиток малого та середнього бізнесу через підтримку фермерства,  дешеві кредити, зниження податкового навантаження зможе зупинити швидкий відтік людей на Захід. І дасть нові надходження у бюджет через створення нових робочих місць, які люди створять самі собі, без втручання держави», – пояснив народний депутат.

Як зауважив політик, «це політика, яка абсолютно логічна і яку чекає Україна».

«Приклади цієї політики ми бачимо у сусідній Польщі, яка за рахунок  розвитку фермерства, малого та середнього підприємництва дуже швидко змогла дотягнутись за рівнем економічного росту до країн Євросоюзу. А політика, яку пропонує нинішня влада, що залізла у кишеню кожній людині і сказала «ви ще трішки потерпіть», піднявши тарифи та заморозивши соціальні стандарти, є категорично неприйнятною», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова