Так звана більшість намагається корупційними нормами нашпигувати правильні закони, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко засуджує дії пропрезидентських депутатів у Верховній Раді, які намагаються протягувати корупційні зміни до законодавства.

Про це лідер «Батьківщини» наголосила, коментуючи ухвалення змін до Податкового кодексу.

Політик зазначила, що завдяки «Батьківщині» були зняті з розгляду поправки депутатів від БПП, якими пропонувалося, зокрема, звільнити від оподаткування підприємства, що торгують з суб’єктами господарювання на тимчасово окупованих територіях України.

«Бізнес-партнер президента Порошенка пані Ніна Южаніна, яка очолює комітет з податкових питань, внесла в цей законопроект дві абсолютно неприродні поправки. По-перше, про звільнення від оподаткування всіх, хто торгує з окупованими територіями, а по суті, звільнення від оподаткування тих, то робить заробітчанство на війні та на крові. По-друге, щодо поновлення функціонування податкової міліції як репресивного органу, який припинив існування з 1 січня 2017 року», – пояснила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що фракція доклала всіх зусиль, щоб ці корупційні поправки були вилучені з законопроекту.

Окрім цього, Юлія Тимошенко позитивно оцінила внесені зміни до Податкового кодексу, якими вводиться нульова ставка оподаткування спадщини родичів першого та другого рівня.

«Якщо борешся в парламенті, то є шанс корупційні, лобістські та кланові закони або знімати, або видаляти з цих документів корупційні метастази, які так звана більшість намагається провести через правильні закони», – підсумувала лідер фракції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова