Сумська «Батьківщина» вимагає розслідування резонансних справ щодо місцевих депутатів

Голова Сумського обласного партійного осередку «Батьківщини», очільник обласного центру Олександр Лисенко вимагає від правоохоронних органів розкриття резонансних кримінальних справ, які пов’язані з політичною діяльністю депутатів місцевих рад.

Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку.

Нагадаємо, вчора у місті Конотоп жорстоко побили депутата Конотопської міської ради від «Батьківщини» Сергія Тягнія.

«На жаль, для нашої області а, можливо, і для всієї країни схожі події вже є звичними: побиття депутатів Сумської міської ради (також від «Батьківщини»), підпали їхніх авто, підриви офісів політичних партій, які не згодні з сьогоднішньої політикою керівництва держави», – написав Олександр Лисенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

Він звернувся до правоохоронних органів із вимогою оперативного реагування та розкриття кримінальних справ на Сумщині, які за дивним збігом обставин, стосуються виключно депутатів від політично сили Юлії Тимошенко.

«У мене запитання до компетентних органів: коли вже хоча б одну справу доведуть до логічного завершення? Коли злочинці будуть покарані?» – запитав політик.

Наразі депутат Сергій Тягній перебуває у лікарні. Стан його здоров’я стабільно важкий. Сам постраждалий впевнений, що напад скоєний за політичними мотивами.

Зазначимо, що Конотопська міська рада фактично не дієздатна вже майже півроку. Депутати від провладних сил саботують її роботу та не з’являються на засідання сесій. За відсутності кворуму, рада не має можливості ухвалили важливі рішення для громади.

Представники «Батьківщини» у Конотопській міській раді відстоюють інтереси громади та конструктивної діяльності, про що неодноразово заявляли публічно.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова