Справедливість є і за неї треба боротися, – Сергій Соболєв про повернення громадянства Саакашвілі

Петро Порошенко свого часу вчинив політичну розправу над Саакашвілі, а новий президент Володимир Зеленський відновив справедливість.

Так прокоментував відновлення українського громадянства Міхеїлу Саакашвілі перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у кулуарах парламенту.

«Згідно з Конституцією України, ніхто не може бути свавільно позбавлений громадянства. Навіть вбивця не може бути позбавлений українського громадянства, якщо цього хоче президент. Те, що свого часу зробив Порошенко, – це була проста, банальна політична розправа», – наголосив народний депутат.

Рішення президента Володимира Зеленського, який вніс зміни до указу свого попередника та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області, Сергій Соболєв назвав відновленням справедливості.

«Справедливість є і за неї треба боротися», – додав політик.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливої співпраці Міхеїла Саакашвілі з партією «Батьківщина», Сергій Соболєв назвав сфери, у яких можливий обмін досвідом: «Питання досвіду Грузії у проведенні суттєвих реформ у боротьбі з корупцією, питання децентралізації. Адже Грузія була прикладом швидких реформ. Але треба вчитися не лише на своїх помилках, а й на помилках Грузії. Подивитися, наприклад, у чому був, провал судової реформи».

«Є люди рівня, які не прив’язані до посад. Саакашвілі так чи інакше пов’язаний з історією України і він активно присутній в політичному житті нашої держави», – підсумував заступник Голови фракції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова