Спалено будинок голови райорганізації, «Батьківщина» заявляє про політичний тиск

Уночі з 21 на 22 липня невідомі підпалили будинок голови Костопільської районної ради й Костопільської районної організації партії «Батьківщина» у Рівненській області Сергія Ткачука.

У помешкання політика у Костополі через вікно і дах злочинці закинули три пляшки з запальною сумішшю. Почалася сильна пожежа. Не зважаючи на роботу рятувальників, будинок фактично зруйнований і непридатний для життя.

Сергій Ткачук звернувся до правоохоронних органів із заявою про скоєний на нього замах.

Партія «Батьківщина» однозначно пов’язує злочин із політичною діяльністю голови своєї парторганізації. І Сергій Ткачук, і очолювана ним у Костопільському районі «Батьківщина» є беззаперечними лідерами електоральних симпатій.

«Зважаючи на близькість місцевих виборів, ми розцінюємо підпал будинку і замах на життя нашого партійця як політичний тиск», – йдеться в заяві «Батьківщини».

Партія звертається до керівництва правоохоронних органів із закликом якнайшвидше розслідувати злочин, гарантувати особисту безпеку Сергію Ткачуку й упередити використання протизаконних методів тиску у період виборчої кампанії.
«Батьківщина» також закликала владу і конкурентів вести цивілізовану політичну боротьбу.

«Батьківщина» пережила вже багато режимів, які брудом, тиском та залякуваннями намагалися вигравати вибори. Такі методи не мають нічого спільного із демократією», – заявили в партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова