«Сила права» подала заяву до СБУ про вчинення Порошенком злочинів, що ставлять під загрозу суверенітет України

Голова Всеукраїнського правозахисного руху «Сила права», Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко подав до СБУ заяву про вчинення Президентом України Петром Порошенком кримінальних правопорушень.

Йдеться про злочини, передбачені частиною 1 статті 111 (Державна зрада) та частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

У документі наводяться докази системного й умисного невиконання главою держави покладених на нього обов’язків в частині реалізації «Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї», а також у зв’язку з незаконним підписанням і систематичними неконституційними спробами реалізації т.зв. «Мінських угод», які суперечать Конституції України і ставлять під загрозу суверенітет української держави.

Також юристи «Сили права» завершують роботу з підготовки заяви про вчинення Президентом України – Верховним головнокомандувачем Збройних Сил Петром Порошенком – злочину, наслідком якого стала Іловайська трагедія, що супроводжувалася численними людськими жертвами.

Переглянути заяву можна тут.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова