Сергій Євтушок: Загиблі захисники Батьківщини мають бути поховані з усіма почестями

Урядовці нарешті знайшли час і можливості написати нормативно-правовий акт, який було передбачено постановою Верховної Ради ще від 2011 року. Мова йде про створення меморіалу, подібного до того, який є поруч із Вашингтоном, де можуть бути поховані з почестями всі ті, хто захищав свою країну.

На цьому наголосив народний депутат «Батьківщини» Сергій Євтушок з трибуни парламенту під час розгляду проєкту Закону №4225 про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища.

«Дуже добре, що є норма, яка дає можливість перепоховати всіх бійців, які боронили Незалежність України у національно-визвольній  боротьбі, адже вони символізували велику ідею Української єдності та суверенної державності, – зауважив під час виступу Сергій Євтушок. – Сьогодні символічний день, адже у цей день у 1918 році в Києві пройшов переможний марш січових стрільців та інших воїнів, які продемонстрували волю і вигнали більшовицьку навалу з Києва».

«Сподіваюсь, що коли буде виділена земельна ділянка під Меморіальне кладовище, тоді постане питання і реалізується програма встановлення меморіалів загиблим воїнам та будуть створені музеї, і ми приведемо туди дітей, щоб розповідати справжню правдиву історію України», – резюмував Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова