Сергій Євтушок: Влада не усвідомлює, до якого збідніння доводить людей своїми рішеннями

Знаючи про падіння рейтингів, влада намагається відвернути увагу людей новими популістичними обіцянками. Водночас реальні проблеми залишаються невирішеними.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у програмі «Велика політика» на «5 каналі».

«Послання Президента України стало справжнім апофеозом популізму, спричиненим тотальним падінням рейтингів влади. Таке враження, що президент з чіткими, виписаними в Конституції повноваженнями, за інші речі відповідає. Однак за те, про що він говорив, відповідає виконавча гілка влади», – сказав він.

За його словами, наразі баланси організації влади по повноваженнях, які прописані чітко в Конституції, дуже змішані й порушені.

«Та незрілість, ті нові профнепридатні обличчя абсолютно не розуміють, що для нормальної правової країни, яка може мати розвиток, мають бути чітко виписані процедури і має бути дотримання цих процедур. Зеленський замкнув на собі всі ці речі. В Конституції чітко прописано: державна виконавча гілка влади – одні повноваження, судова гілка влади – інші повноваження, президент – інші повноваження», – наголосив політик.

Він переконаний, що таким гучними «лякалками»  як держпереворот влада намагається відвернути увагу від непрофесійності Уряду й кризи, яка насувається з опалювальним сезоном і з якою вони не здатні впоратись.

«Професіонали з «Батьківщини» готові виправити ситуацію, і ми внесли десятки законів, щоб врятувати країну від найгіршого. Але «нові обличчя» не чують, а найгірше – не розуміють, до якого збідніння доводять людей і країну», – обурився народний депутат.

Сергій Євтушок також зауважив, що падіння рейтингу влади свідчить про те, що треба негайно озвучувати якісь популістичні речі, що власне і робив Зеленський під час промови. Народний депутат від «Батьківщини» навів приклад такого популізму. Зокрема, нагадав про обіцянку президента поставити на облік 400 тисяч учасників бойових дій і видати їм квартири.

«Невже в когось є сподівання, що всім 400 тисячам видадуть квартири? Поставлять на облік – і на цьому все. Ну це ж пряма популістична історія, яка нездійсненна, нереалістична», – пояснив Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова