Високоморальна молодь – провідник позитивних змін в країні, – Сергій Євтушок

«Батьківщина» підтримує проект Постанови про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді» (реєстр. № 4677)

Про це під час свого виступу заявив член фракції Сергій Євтушок.

«Життя завжди будувалося на певних цінностях. Сучасне молоде покоління також має свої ідеали, свої вподобання. Прикро констатувати, але вчені вважають ХХІ століття періодом кризи моралі сучасної молоді», – наголосив політик.

За словами Євтушка, моральна криза суспільства безпосередньо пов’язана «з відходом людей від духовних цінностей і релігійної етики».

«Зараз особливо важливо пропагувати високі моральні і духовні цінності, українські традиції, які вказують на культурно-національну ідентичність нашої Батьківщини. Тоді ми не будемо мати проблем ані з патріотичними цінностями, ані з духовними», – наголосив член фракції «Батьківщина».

Також народний депутат звернувся до Міністра освіти Лілії Гриневич з пропозицією проводити в усіх загальноосвітніх школах України дисципліну «Основи християнської етики» не факультативно, а запровадити її як основний предмет.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова