Сергій Євтушок: Вести торгівлю з РФ – це злочин

Вести торгівлю з Російською Федерацією в умовах війни – це злочин.

Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі  телеканалу «NewsOne».

«У таких умовах, у яких сьогодні є Україна, коли РФ анексувала Крим, здійснює збройну агресію на Донбасі, вести торгівлю – це величезний злочин», – переконаний він.

Політик нагадав, що імпорт з РФ в Україну у 2017 році виріс на 40%, а експорт українських товарів навпаки зменшився – «у нас від’ємний баланс».

Сергій Євтушок також зазначив, що президент Порошенко є власником фабрики Roshen у Липецьку та володіє в Росії зерновим і крохмальним заводом – ТОВ «Крохмалепродукти», що  розташований на тій же вулиці, що і Roshen.

Депутат від «Батьківщини» також звернув увагу на те, що Україна не відмовилась від дипломатичних відносин із РФ, хоч в парламенті раніше була дискусія  щодо цього питання.

«Ми не відмовились від дипломатичних відносин. Розумію, що багато риторики застосовувалося, мовляв українці в РФ без дипломатичних відносин матимуть проблеми, тиск, залишаться без допомоги – це неправда. Адже є Віденська конвенція, яка визначає роботу консульств, які допомагатимуть  українцям. У парламенті була дискусія щодо відмови від дипломатичних відносин, вона відбувалась у Комітеті ВРУ у закордонних справах, але він не спромігся ухвалити це рішення», – розповів парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова