Сергій Євтушок: Скасування другого туру виборів – це можливість владі призначити своїх людей на місцях

Пропозиція народного депутата «Слуги Народу» скасувати другий тур місцевих виборів насправді несе загрозу призначення своїх людей у громадах.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок, відповідну постанову можуть ухвалити поспіхом на засіданні парламенту.

«Пройде перший тур виборів, їхні результати не задовольнять «слуг», а так власне і буде. Тож вони зможуть швиденько зібрати засідання і «під шумок» проголосувати разом з іншими законопроєктами і цю постанову», – сказав він.

Після цього наступає найцікавіше, запевнив депутат «Батьківщини». Так, громади, міста залишаються без легітимно обраного голови. За законодавством, якщо є більшість, можуть зібрати сесію і обрати секретаря міської ради. Він має великі повноваження, зокрема – право підпису і право виконувати обов’язки голови.

«Тож, що заважає «слугам» після цього призначити на ці посади секретарів своїх людей і фактично у порушення Конституції, у порушення прав виборців взяти владу міст і громад у свої руки. Те саме стосується і Києва, де їм так хочеться мати свою людину», – пояснив Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова