Сергій Євтушок: Ситуація з міністром Омеляном – це імітація боротьби з корупцією

Ситуація з оголошенням підозри міністру інфраструктури Володимиру Омеляну – це так звана мишача метушня, а не реальна боротьба НАБУ з корупцією.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі «4 каналу».

«Мені насправді хотілося, щоб НАБУ розслідувало глобальні корупційні діяння, реальні справи, які приносять збитки Україні, а не займалось імітацією боротьби з корупцією. Але у силових структур немає такого бажання, хоч усі необхідні факти є. Вони просто бояться вищих чиновників, які сидять на «потоках» і заробляють в усіх галузях економіки. Будь-яка корупція замикається на Банковій, або покривається нею», – наголосив він.

На переконання політика, оголошення підозри в корупції міністру Омеляну та відкриття провадження щодо міністра юстиції Павла Петренка не мають логічного завершення – вироку суду не буде: «У результаті – міністри можуть бути відсторонені від виконання обов’язків. Чи доведуть справи до кінця – питання».

Сергій Євтушок переконаний, і Володимир Омелян, і Павло Петренко як законослухняні громадяни мають прийти в суд і надати всі свідчення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова