Сергій Євтушок: Проведення тристоронніх консультацій без участі України – це ненормально

Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок вважає неприйнятним ситуацію, коли Кремль говорить про проведення тристоронніх консультацій без участі України.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Прямий».

На переконання політика, у цій ситуації Україна має два фронти: внутрішній та міжнародний.

«По-перше, ми маємо нарощувати та забезпечувати ЗСУ всім необхідним. На жаль, на сьогодні скорочуються видатки на ЗСУ. А ми маємо пам’ятати, що один з механізмів досягнення перемоги – це давати відсіч агресору», – пояснив він.

Другим фронтом, зазначає Сергій Євтушок, є міжнародна політика. Йдеться і про роботу МЗС, і українського парламенту, який має використовувати всі можливості на міжнародній арені та уникнути таких речей, коли Україну як суб’єкта виключають з того чи іншого переговорного процесу.

Водночас, наголосив політик, є ініціатива включити  до складу нормандської четвірки представників Європарламенту як 5-ий суб’єкт.

«Це посилення українських позицій на тому майданчику, більший тиск санкціями, ухвалення відповідних заяв, щоб дотиснути РФ. На жаль, зараз лунають заяви про проведення зустрічей, коли  без нас збираються щось обговорювати. Це ненормально», – підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова