Сергій Євтушок: Про політичну рекламу і замовні ЗМІ

Чим ближче до виборів, тим більше маніпуляцій здійснюється, тим більше бруду виливається на тих, хто йде попереду, хто має найвищі рейтинги.

Зараз активно розганяються тези про витрати «Батьківщини» на політичну рекламу.

Насправді ж політичні «опоненти» нічого серйозного накопати не можуть, тож висмоктують з пальця претензії щодо витрат на статутну діяльність.

Нагадаю, у законі про фінансування політичних партій чітко прописано: які кошти виділяються, як їх отримують партії і на які цілі можуть витрачати.

Принципу прозорості витрат «Батьківщина» чітко дотримується: гроші не витрачаються на благодійність чи приватні цілі, вони йдуть саме на статутну діяльність.

Окрім того, в усьому світі самостійні ЗМІ фінансуються саме за рахунок реклами. Альтернатива цьому – гроші від власників-олігархів або ж «чорне» фінансування.

Самі ЗМІ мають бути зацікавленими, щоб така реклама була і вона оплачувалась за прозорою схемою.

Але ж чому розповсюджується негатив щодо реклами Тимошенко в той час, коли реклама президента Петра Порошенка на порядок перевищує за кількістю рекламу будь-якої іншої політичної партії.

Хто це фінансує? В АП таку рекламу нав’язують ЗМІ як соціальну, тобто не оплачують. Але реклама, де великими літерами написані прізвище Порошенка, – ніяк не підпадає під термін соціальна.

Цікаво, що в АП запевняють, що не розміщують зовнішньої реклами з іменем Порошенка. Але навіть колега з БПП Сергій Лещенко говорить: влада примушує рекламні агентства безкоштовно розміщувати рекламу президента Порошенка під виглядом соціальної.

Виходь, що Порошенко не тільки розміщує «корупційну» рекламу, він ще й «забирає площі» у соціальної реклами.
Аналогічна ситуація відбувається і на місцях.

У регіональних ЗМІ розповсюджуються неправдиві замовні статті про нардепів «Батьківщини». Мовляв, вони не так, як провладні депутати, забезпечують фінансування з держбюджету.

Та невже?

Якось дивно виглядає матеріал, де провладні депутати згадані і описано все, що вони «витягують» для округу, а от непровладних чомусь не згадують.

Випадково?

Ось так ті пройдисвіти, що при владі намагаються обдурити людей, аби вчергове добратися до корита.

Сергій Євтушок, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 серпня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова