Сергій Євтушок: Порошенко хоче монополізувати ринок інтернет-торгівлі в Україні

За рахунок запровадження чергових обмежень для безподаткової купівлі товарів за кордоном Порошенко монополізує ринок інтернет-торгівлі в Україні та обмежує можливості українців купувати іноземні товари.

Про це сказав народний депутат «Батьківщини» Сергій Євтушок в кулуарах парламенту, коментуючи законопроект №9260 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

«Це новорічний подарунок БПП та «Народного Фронту» президентові, олігархам-власникам торговельних мереж, контрабандистам і сепаратистам, адже частина контрабанди потрапляє в Україну через неконтрольовані владою ділянки кордону», – зауважив політик.

Сергій Євтушок пояснив, зменшення ліміту безмитного пересилання відправлень зі 150 до 100 євро на одну посилку негативно відіб’ється на простих українцях, оскільки вони будуть значно обмежені у можливості придбавати недорогі товари з-за кордону. Товари з інтернет-магазинів подорожчають на 40-50%.

«Купуючи товари за кордоном, фізичні особи вже сплачують всі податки в тій країні, де вони придбали товар. Обкладати їх податком ще раз – це здирництво», – наголосив парламентарій.

Фракція «Батьківщина» не голосуватиме за подібні обмеження. І в разі ухвалення пропрезидентською більшістю скасує їх після перемоги на виборах у 2019 році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова