Петро Порошенко вчинив з Саакашвілі так, як колись Янукович зі своїми опонентами, – Сергій Євтушок

Ми разом боролись за європейські цінності та свободу на Євромайдані і нині не житимемо у злочинному режимі іншого президента.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Президент Порошенко вчинив з Саакашвілі так, як колись чинив Янукович з людьми, незгідними з його режимом. Але ми разом пройшли через Майдан та Революцію Гідності не для цього. Ми боролись за свободу та європейські цінності, і ми не житимемо в новому злочинному режимі вже іншого президента», – зазначив парламентар.

Він розповів, що разом з іншими народними депутатами та лідером «Батьківщини» також перебував на українсько-польському кордоні.

«Я особисто був присутній у потязі, який незаконно зупинили за вказівкою «з Києва». Я на власні очі бачив усе, що там відбувалось. Я бачив, як тремтіли руки у молодої дівчини, що представилась начальником потяга і зізналась, що їй пригрозили звільненням, якщо вона його не зупинить. Я спілкувався з прикордонниками та нацгвардійцями, які чітко розуміли, що їх саме використали, що влада ними скористалась», – поділився політик.

Сергій Євтушок наголосив, що перетин кордону Саакашвілі мав відбутись цивілізовано.

«Міхеїл Саакашвілі разом з народними депутатами України, представником Європарламенту та сотнями інших людей мав без перешкод перетнути кордон, аби захищати свої права в Україні відповідно до закону. А те, що відбулось, не залишило жодних сумнівів у всіх українців – нинішня влада веде нашу країну не тим шляхом. Саме тому, усі ми, хто вірить в світле цивілізоване майбутнє України, об’єднуємось, щоб протистояти цьому, щоб наша країна йшла демократичним, вільним шляхом, який робить нас частиною європейської сім’ї народів», – наголосив депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова