Сергій Євтушок: Парламент ухвалив низку важливих законів про денонсацію угод з СНД

Нині у Верховній Раді України ми ухвалили низку законів про денонсацію угод з СНД. 

А саме:

законопроєкт про вихід з угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку (№0093). “За” проголосували 305 народних депутатів.

законопроєкт про вихід з угоди про створення Міждержавного резерву біопрепаратів і інших засобів захисту тварин у державах – учасницях СНД (№0103). “За” проголосували 309 народних депутатів.

законопроект про вихід з протоколу про внесення поправок до угоди про Міжурядовий фельд’єгерський зв’язок (№0141). “За” проголосували 309 народних депутатів.

законопроект про вихід з угоди про підтримку і розвиток малого підприємництва в державах – учасницях СНД (№0147). “За” проголосували 307 народних депутатів.

законопроєкт про припинення дії угоди між урядом України та урядом РФ про науково-технічне співробітництво (№0149). “За” проголосували 305 народних депутатів.

Також проголосували звернення (символічно в день батька) Верховної Ради України до Комітету ООН з прав людини, Комітету ООН з прав дитини, Міжнародного суду ООН в Гаазі, Верховного комісара ООН у справах біженців про порушення Російською Федерацією міжнародних договорів та конвенцій та про неприпустимість передання дітей – громадян України, викрадених та примусово вивезених до держави-агресора, інших країн або в межах окупованих територій України, в сім’ї російських громадян.

Сергій Євтушок, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 червня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова