Сергій Євтушок: Курс на ЄС та НАТО – це стратегічна лінія «Батьківщини»

Партія «Батьківщина» концептуально підтримує курс на ЄС та НАТО.

Про це заявив сьогодні Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Він нагадав, що вчора Юлія Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти та лідерів фракцій підписати Меморандум щодо незмінності європейського та євроатлантичного вибору, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України. У ньому чітко визначено незмінність курсу на європейську інтеграцію, інтеграцію в НАТО, визначено, що Крим і Донбас – це українські території, які мають бути повернуто, що війна – це війна, а не АТО.

Коментуючи ідею внесення до Конституції стратегічного курсу на ЄС та НАТО Петром Порошенком, Сергій Євтушок зазначив, що таким чином президент хоче замкнути цей курс лише на своїй персоні.

«На Банковій істерика – рейтинги президента невтішні. Саме тому використовуються різні технології, щоб здобути прихильність електорату», – зауважив політик.

Водночас депутат від  «Батьківщини» зауважив, що наразі Конституція не виконується президентом, провести референдум, щоб зрозуміти ставлення українців до цього питання, влада не дасть – нема механізмів. Саме тому Юлія Тимошенко запропонувала сформувати новий суспільний договір, де така можливість буде передбачена, де будуть викладені фундаментальні засади співжиття громадян.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова