Сергій Євтушок: Гроші держави треба спрямувати не на концерти та спортзали, а на тестування COVID-19

Анонсовану президентом грошову допомогу вакцинованим треба спрямувати на забезпечення людей безкоштовними тестами на виявлення COVID-19.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Додаткові 3 мільярди гривень, що планують виділити вакцинованим, треба спрямувати не на спортзали й концерти, а на закупівлю безкоштовних тестів для виявлення хворих на ковід. Це дозволить швидко виявити та вчасно призначити лікування, рятуючи життя мільйонів людей», – сказав він.

Він також звернув увагу на те, що, як і в інших розвинених державах, президент мав би очолити кризовий штаб по боротьбі з пандемією, а на засіданнях РНБО ухвалювати швидкі рішення, щоб швидко побороти лихо.

Водночас політик нагадав, що за ініціативи Юлії Тимошенко ухвалено постанову №4228 про заходи щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби. Документом передбачається створення «гарячої» телефонної лінії, мобільних бригад, які робитимуть тестування вдома, забезпечення громадян безоплатними тестами та ліками проти COVID-19, 300% надбавку до окладу лікарям, які працюють з ковід-пацієнтами, та страховку медикам. На жаль, вказану постанову досі не виконано.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова