Сергій Євтушок: Економічне зростання та високий рівень життя допоможуть повернути Крим і Донбас

Стрімкий економічний розвиток, покращення рівня життя українців дозволять швидше повернути тимчасово окупований Крим та окремі території Донецької та Луганської областей.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі ток-шоу «Двобій» на телеканалі «Прямий».

«Нам потрібно побудувати у буквальному сенсі економічний націоналізм, підвищити рівень життя кожного громадянина, щоб ті, хто сьогодні перебувають у Криму чи на Донбасі, побачили, як розвивається Україна. Тоді ми зможемо повернути і людей, і самі території», – сказав він.

На його переконання, сьогодні світ розділився на дві сторони: світлу і темну. Перша – це весь цивілізований світ, де є повага до прав людини, свободи слова тощо. І темна сторона – Росія, де проводять нечесні вибори, де розправляються з опозиціонерами, пояснив нардеп.

«Наразі стратегічний курс України неправильний. Нам потрібна нова, ефективніша стратегія розбудови нашої держави», – зауважив він.

Сергій Євтушок зазначив, що «Батьківщина» неодноразово подавала відповідні законопроєкти, які б могли покращити життя людей, проте влада не розглядає їх. Йдеться про законопроєкт №4680 про те, щоб передати український газ на потреби людей і зменшити його вартість втричі. А також законопроєкт про деофшоризацію, на який країна давно чекає, додав політик.

«Ми повернемо Крим і Донбас тільки тоді, коли Україна буде заможною», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова