Сергій Євтушок: «Батьківщина» підтримає позбавлення депутатських повноважень осіб, обраних від заборонених проросійських партій

Дуже здивувала, а точніше обурила, заява Руху «Чесно» про те, що фракція ВО «Батьківщина» нібито відмовилася ставити підписи під зверненням до спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука про позбавлення повноважень народних і місцевих депутатів осіб, обраних від заборонених проросійських партій.

Хочу нагадати, що торік наша фракція і я зокрема, не раз з парламентської трибуни та в ефірах наголошували, що зрадникам не місце у Верховній Раді.

І зверталися до Президента з проханням ініціювати позбавлення їх депутатських мандатів.

Про те, що відповідне звернення нарешті з’явилося і під ним збирають підписи, нашу фракцію та її лідера Юлію Тимошенко ніхто не повідомляв.

Я особисто взагалі дізнався про цю ініціативу лише завдяки заяві «Чесно».

Тому вважаю звинувачення на адресу нашої фракції маніпулятивними і переконаний, що усі мої колеги і я проголосують таке звернення, щойно його внесуть на розгляд до сесійної зали.

Нагадаю, що 3-го листопада під час розгляду у ВР постанови про позбавлення мандатів Рабиновича і Васильковського я пропонував не обмежуватися двома прізвищами і розширити цей перелік.

Сергій Євтушок, народний депутат від «Батьківщини», Facebook,  січня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова