Сергій Власенко: Зміна влади в Україні може статися лише через демократичні вибори

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко вважає, що чинний склад парламенту себе вичерпав.

Про це він заявив сьогодні в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Інтер».

«Наша фракція неодноразово заявляла, що цей парламент продукує абсолютно неправильну державницьку позицію у всіх галузях: бюджетній, соціальній, у  галузі місцевого самоврядування. Він не продукує позитивної державної політики, скерованої на українського громадянина. Тому зміна влади в Україні може відбутися лише за допомогою нормального, демократичного, мирного та єдиного механізму – через вибори», – пояснив Власенко.

Як зауважив парламентар, за 2,5 роки, які минули після виборів, жодна обіцянка Петра Порошенка ще не виконана.

«Де закінчення війни? Де зарплата АТОшникам по 1 тис. грн на день? Де двомільйонне страхування для воїнів АТО? Де проданий бізнес? Де закрита фабрика в Липецьку? Де це все? Де життя по-новому?» – обурився політик.

Наразі Президент України не хоче виборів, зазначив Сергій Власенко.

«Зрозуміло, якщо 2,5 роки тому він обдурив український народ і на цьому обмані отримав 54% підтримки, то сьогодні він і його політична сила точно такої підтримки не мають. І зрозуміло, що він робитиме все, аби відтягнути вибори і придумуватиме такі меморандуми, на кшталт меморандуму Ляшко, БПП і «Народний фронт», – пояснив народний депутат.

На його думку, влада й надалі продовжуватиме розповідати нісенітниці про єдність, про те, що вони згуртовані, що в них є коаліція.

«Немає жодної коаліції», – наголосив Сергій Власенко.

Він прогнозує, що фракція Радикальної партії Ляшка навряд чи увійде до коаліції, оскільки їй це не вигідно з огляду на політичну перспективу.

«Ляшко продовжує опановувати опозиційну риторику, хоча вже давно голосує разом з БПП і «Народним фронтом». Чинна влада не поважає ні українську Конституцію, ні закони – їй абсолютно байдуже. Ця влада як Янукович, якому,  як в українському  прислів’ї, «хоч ти йому в очі плюй, а він каже: «Дощ іде», – обурився депутат від «Батьківщини».

З іншого боку, як вважає Сергій Власенко, БПП і «Народному фронту» потрібен фіговий листочок, яким «вони прикриватимуть свою наготу і цим листочком може виступити меморандум, який вони підписали з радикалами, що нібито вони це роблять заради ідеалів Майдану.

«Я розумію, що саме заради ідеалів Майдану вони хочуть відновити податкову міліцію, що саме заради ідеалів Майдану вони разом голосували за відновлення торгівлі з ОРДЛО. Напевно, так вони бачать ідеали Майдану. Але ми маємо бути свідомими, що це об’єднання навколо торгівлі на крові, навколо відсутності будь-яких реформ і навколо тої недолугої політики, яку проводить уряд», – сказав Сергій  Власенко.

На його думку, якщо БПП та «Народний фронт» змусять Олега Ляшка увійти до коаліції, то він «виторгує все, що хоче виторгувати, – у нього в коаліції буде золота акція, але це буде проблема з точки зору його рейтингу».

Коментуючи інформацію про те, що лідер Радикальної партії може стати спікером парламенту, Власенко зазначив: «У кріслі спікера він  остаточно перетворить цей парламент на цирк і на шоу».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова