Сергій Власенко: Хто підтвердить оригінал листа Януковича щодо введення військ в Україну?

Експертизу підпису Януковича теж будемо «по копії» робити?

Невже важко прорахувати хоча б на один крок вперед? Що буде робити прокуратура, якщо Янукович скаже, що ніякого листа не підписував, звідки з’явилась ця «копія» не знає, як вона потрапила до покійного Чуркіна теж не знає, а його «підпис» на цій копії – це монтаж, підробка тощо?

До речі, я підозрюю, що і в ООН не бачили ОРИГІНАЛУ цього листа. Якщо я помиляюсь, то слава Богу. Адже може вийти і так, що на запит адвокатів Януковича чи Росії ООН відповість, що оригіналу вони ніколи не бачили, а отримали від Чуркіна лише копію.

Навіть якщо в ООН і бачили «оригінал» – то й що? Як це «підшити» до справи і довести, що підпис Януковича на цьому листі справжній?

І якими прямими доказами оперуватиме прокуратура? Хтось бачив, як Янукович підписував цього листа? Хтось був при цьому присутній і готовий дати свідчення? Чи знову буде все як завжди: я чув, що хтось розказував, що Янукович підписав?

Чи будуть посилатись на якісь публічні його виступи? Але це точно не буде доказами «поза межами будь-якого сумніву». А це означає, що і обвинувальний вирок (якщо він буде) буде сумнівним для міжнародних судових інституцій.

 Сергій Власенко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 травня 2017р.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова