Сергій Власенко: Україні потрібна єдина надійна команда, яка зможе вирішувати питання, які сьогодні постали перед країною

Команда «Батьківщини» розпочинає свою передвиборчу кампанію до місцевих органів влади на території Львівщини.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко на спільній пресконференції з головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайлом Цимбалюком.

Сергій Власенко зауважив, що на тлі всіх внутрішніх та зовнішніх проблем, які постали перед країною, місцеві вибори стають достатньо знаковими.

Україні сьогодні, переконаний народний депутат, потрібна єдина надійна команда, яка зможе відповісти на всі виклики. Ця команда повинна бути професійною, проукраїнською, патріотичною.

«Якщо ми на центральному рівні, на рівні президента, на рівні уряду бачимо повне розбалансування, відсутність розуміння економічної стратегії, політичної стратегії, бачимо політику «а какая разница», то на рівні органів місцевого самоврядування ми повинні отримати абсолютно інший підхід. Ми повинні отримати фахових керівників, повинні отримати людей, які знають міське господарство, ми повинні отримати людей, які знають проблеми містян і знають, як ці проблеми вирішувати. Ось це головне», – наголосив Сергій Власенко.

Заступник Голови партії зауважив, що розуміючи всі виклики, які постали перед країною, «Батьківщина» на місцевих виборах буде висувати професійних людей.

«Як раніше вже сказала Юлія Тимошенко, ми будемо висувати кандидатів в усі ради усіх рівнів, починаючи від сільських та селищних й закінчуючи обласними на відповідних територіях. Ми пропонуватимемо громаді людей, які вже чогось досягли у своєму житті, людей, які збудували певні системи будь то в медичній сфері, чи в освітній сфері, чи у сфері міського житлово-комунального господарства. Ми пропонуватимемо людей, які знають, що робити, як робити й куди рухатися», – запевнив Сергій Власенко.

 

Нагадаємо, що у п’ятницю, 4 вересня, «Батьківщина» ухвалила офіційне рішення про участь партії у місцевих виборах 25 жовтня.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова