Сергій Власенко: «Слуги народу» хочуть знищити українську науку

Керована монобільшість вже розпродала українську стратегічну власність, сільськогосподарську землю, віддала в зовнішнє управління банківську і судову систему. Тепер під загрозою знищення опинилася українська наука.

Про це під час спілкування з журналістами повідомив у кулуарах Верховної Ради заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко.

«Тепер вони хочуть у турборежимі розпродати дослідницькі інститути та наукові установи за ціною будинків і приміщень, які вони поки ще якимось дивом зберегли. «Слуги народу» планують знищити українську науку. Їм вона не потрібна! Але ж нам, українцям, потрібна! То, може, варто було б спочатку запитати у народу? Натомість ми чуємо тільки обіцянки, що колись на референдумі нам нададуть право висловлювати свою позицію. Колись – це коли вже нічого не залишиться?» – обурився народний депутат.

Сергій Власенко переконаний, що такі ініціативи провладної партії потрібно невідкладно зупиняти, а самим депутатам від «Слуги народу» аналізувати свої дії й думати на кілька кроків уперед.

«Вони не думають про те, що доведеться відповідати перед громадянами, чому вони стали співучасниками розпродажу Вітчизни. І, мабуть, досі не зрозуміли, що як прийде час, їхні колеги, які стоять «повище», можливо й втечуть кудись за кордон з награбованим. Але ж не всі встигнуть. І тоді вже буде пізно виправляти свої помилки», – переконаний Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова