Сергій Власенко: Щодо обшуку в будинку голови Київської обласної «Батьківщини»

Порохоботи ще вчора почали працювати за новим темником щодо ситуації на КПП «Шегині».

Вони почали маніпулювати тим, що серед натовпу людей, які приїхали в «Шегині» були проросійські найманці. Це дуже цікаво чути від людей, які завели до сесійної зали ВРУ Голубана. До речі, епізод з Голубаном так і не розслідується. А в «Краківці», до речі, були «ті тушки». То їх також привезли люди Саакашвілі?

Проросійських найманців треба виявляти та діяти з ними відповідно до закону. Замість цього СБУ займається політичним переслідуванням опозиції.

Лише цим я пояснюю вчорашній напад СБУшників на мене, а також те, що замість викривання та документування ФСБшних найманців, розслідування злочинів проти Майдану, нормального документування злочинів Януковича, боротьби з очевидною шаленою корупцією Порошенка та його оточення,  25 співробітників СБУ, включаючи бійців «Альфи», озброєних автоматами (до речі, «Альфа» – це антитерористичний підрозділ) весь день (з 10:00 до 18:40) проводили «обшук» в приватному помешканні керівника Київської обласної «Батьківщини».

У цьому ж приміщенні СБУ вже проводила обшук менше тижня тому. Обидва рази в будинку голови Київської обласної організації Костянтина Бондарєва нічого не знайшли. А сама справа виглядає досить дивно та стосується подій 15-річної давнини.

Зауважу, вчора у Костянтина Бондарєва був день народження. Раніше це була візитна картка Януковича – влаштовувати обшуки та арешти у важливі для людей дати. Тепер і цю «традицію» (як і багато інших) перейняв режим Порошенка.

Сергій Власенко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 вересня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова