Сергій Власенко: Рішення про пережеребкування партій блокує виборчий процес

«Батьківщина» подає апеляцію на рішення Шостого апеляційного суду про пережеребкування партій для визначення їхніх номерів у виборчому бюлетені.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко у програмі «Вечірній Прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Строки жеребкування партій давно вже минули. Тому рішення суду – це чистої води диверсія. Запущено механізм друку бюлетенів, а це 5 млн у багатомандатному загальнодержавному окрузі», – зауважив він.

За словами Сергія Власенка, проблема ще полягає не тільки у строках для друку бюлетенів, а й в тому, що бюлетені друкуються на спеціальному папері.

«Наскільки мені відомо, що є проблема з кількістю цього паперу. Є величенний ризик, що якщо зараз знищать надруковані бюлетені, і далеко не факт, що цього спеціального паперу вистачить», – пояснив він.

Окрім того, за словами представника «Батьківщини», багато партій, які уже використовують нумерацію під час агітації і витратили на це кошти. Якщо буде змінена нумерація, виборець буде дезорієнтований і це може поставити під сумнів легітимність результатів виборів, наголосив депутат.

«Це рішення суду – сумнівне з погляду закону: воно блокує виборчий процес і породжує хаос, що точно є неприпустимим. Ми готуємо відповідну апеляцію», – підсумував Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова