Сергій Власенко: Президент у неконституційний спосіб отримав тотальний контроль за діяльністю ДБР

Фракція «Батьківщина» не голосувала за президентський законопроєкт №2116 «Про внесення змін до Закону України «Про Державне бюро розслідувань» щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко, відповідаючи на запитання журналістів у Верховній Раді.

«Цей закон порушує Конституцію України, тому що президент отримує можливість прямого впливу на роботу ДБР. І після його підписання ДБР більше не буде незалежним органом. Це буде орган, підпорядкований президенту», – зазначив політик.

Сергій Власенко переконаний – президент «отримає тотальний контроль за діяльністю Державного бюро розслідувань у неконституційний спосіб» і навряд чи утримається від спокуси зловживати правом призначати та звільняти керівництво ДБР.

«Замість того, щоб покращувати ситуацію в економіці, реально розв’язувати питання з тарифами, президент перебирає на себе повноваження контролю за правоохоронними органами. На жаль, це поганий сигнал для українського суспільства», – обурився народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова