Сергій Власенко: Позбавлення телеканалу ліцензії – небезпечний прецедент

Позбавлення телеканалу ліцензії – це небезпечний для країни прецедент.

Про це завив народний депутат, заступник Голови фракції Сергій Власенко в інтерв’ю журналістам.

Він нагадав, що «Батьківщина» завжди виступала на захист свободи слова і поширення інформації.

«Ми обстоювали права журналістів і свободу ЗМІ від спроб влади – якого б кольору ця влада не була – поставити їх під свій контроль. Ми ставали на захист 5 каналу, «Громадського», «Інтера»… Бо як би ми не ставилися до власників медіа чи до аудиторії, для якої ці медіа мовлять, свобода слова є необхідною складовою демократичного, європейського розвитку нашої країни. І ставити її під загрозу з кон’юнктурних міркувань ризиковано і небезпечно. Для громадян і для країни в цілому», – наголосив Сергій Власенко.

Саме тому, за його словами, позбавлення ліцензії хоча б одного телеканалу створює загрозливий прецедент: «Небезпечніший ще й тим, що довести порушення мовником законів так і не змогли, натомість обрали тактику формальних зачіпок. Бо таким самим чином можуть позбавити можливості мовлення будь-яке інше ЗМІ».

«Більше того – знаючи про можливість припинення роботи ЗМІ подібним чином, і працівники тих медіа, за якими «ще не прийшли», стануть стриманішими у пошуках правди і критиці. Можливо, саме в цьому і полягає прихована мета сьогоднішніх дій Нацради?» – зауважив представник  «Батьківщини».

Окрім того, Сергій Власенко звернув увагу, що «за намагання чиновників догодити владі сьогодні усе суспільство може заплатити надто високу ціну – і зараз, і в майбутньому».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова