Сергій Власенко: Потрібно посилювати відповідальність за п’яне водіння та порушення правил дорожнього руху

«Батьківщина» у першому читанні підтримала законопроєкт №2695 щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Це рішення підтримали 282 народні депутати України.

Під час обговорення документа у Верховній Раді народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко нагадав, що в Україні діяла кримінальна відповідальність за водіння в нетверезому стані.

«Але відповідальність діяла рівно два дні. А потім, за поданням «слуг народу», президент підписав закон, який цю відповідальність скасовує. Це повний цинізм, коли спочатку відповідальність діє, потім її скасовують, а зараз під конкретну жахливу подію цю відповідальність знову вводять», – обурився народний депутат.

Сергій Власенко переконаний – документ необхідно ухвалювати, прибравши з нього аспекти, які не стосуються кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані.

«Дійсно, цей закон потрібно ухвалити. «Батьківщина» підтримує його у першому читанні. Але ми вимагаємо вичистити усе зайве, усе, що не стосується відповідальності за водіння автомобіля у стані алкогольного сп’яніння. Тому – кримінальна відповідальність за кожен злочин за кермом», – наголосив Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова