Сергій Власенко: Політичними гаслами Порошенко прикриває своє справжнє обличчя

Петро Порошенко на старті передвиборчої кампанії суттєво збільшує свою законодавчу активність і виголошує ті пропозиції, які сам блокував протягом 4 років свого президентства.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Сергій Власенко в ефірі телеканалу «Рада».

«Ми вже отримали на Погоджувальній раді низку законотворчих ініціатив, які президент чотири роки блокував, а зараз перед виборами почав закидати до парламенту. Зокрема, Порошенко особисто блокував у 2014 році проведення референдуму про вступ до НАТО, який організовувала «Батьківщина», а тепер пропонує це питання внести до Конституції», – уточнив він.

Власенко наголосив, що «Батьківщина» безумовно підтримує євроатлантичний вибір України, але, за його словами, є юридично-технічні нюанси: «По-перше, треба подивитися законопроект Петра Порошенка. По-друге, треба подивитися, щоб ці зміни не було внесено до тих статей Конституції, які потребують схвалення на всенародному референдумі».

Заступник Голови партії також нагадав, що «з ідеологічної точки зору і європейська інтеграція, і вступ України до НАТО – це стратегічна і засаднича політична позиція партії «Батьківщина».

«На відміну від Петра Порошенка, який вітав Харківські угоди і казав, що це – «мистецтво компромісу», ми завжди говорили про те, що наш вектор розвитку не в Російській Федерації. Наш вектор розвитку – в ЄС і наша безпекова система повинна бути пов’язана з безпековою системою НАТО. І в цьому ми послідовні», – сказав Сергій Власенко.

Народний депутат прокоментував ініціативу лідера «Батьківщини», яка закликала всіх кандидатів у президенти та лідерів фракцій підписати Меморандум щодо незмінності європейського та євроатлантичного вибору, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України.

«Меморандум – це політичний документ, який фіксує позиції кандидатів і який має тягти за собою політичну відповідальність. Юлія Тимошенко розуміє, що в нас вже відбувається реванш регіоналів. Для того, щоб ми як країна не мали можливість змінити свій шлях, лідер «Батьківщини» попростила публічно всіх кандидатів висловити свою позицію. І вона першою підписала Меморандум, який передбачає жорсткий курс до ЄС і НАТО, повернення Криму і Донбасу», – наголосив політик.

На його переконання, Петро Порошенко  загальними політичними гаслами намагається прикрити свою корупцію і свій справжній шлях.

Сергій Власенко звернув увагу на те, що саме чинний президент 4 роки мовчав про денонсацію великого договору про дружбу з РФ: «Напевне, цей договір йому був потрібен для торгівлі з РФ цукерками, вугіллям, скрапленим газом».

«Нам треба убезпечитися від корупції на оборонному замовленні, від того, що ми постачаємо в армії із заводу «Ленінська кузня» втричі дорожче зброю, яка потрібна нашим хлопцям, щоб давати ефективну відсіч збройній агресії РФ», – підсумував парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова