Сергій Власенко: Порошенко – це проросійський кандидат на наступних виборах президента

Петро Порошенко – це найбільш проросійський кандидат у президенти, який порушує основні для країни питання лише напередодні виборів і саме для покращення своїх невтішних рейтингів.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко у програмі «Свобода слова» на телеканалі «ICTV».

«Як ще можна назвати кандидата у президенти, у якого бізнес в Росії, підприємства якого платять податки в російський бюджет, який отримує дивіденди під час війни? Як можна назвати Верховного головнокомандувача, який продає власній армії з власних заводів непридатне і втричі дорожче озброєння? Його ім’я – Петро Порошенко. Він – проросійський кандидат», – наголосив політик.

Коментуючи питання розірвання договору про дружбу з РФ, Сергій Власенко зауважив, що чинний президент вирішив його не продовжувати лише напередодні виборів.

«Я розумію, що 4 роки цей договір був йому потрібен, щоб торгувати цукерками з Росією. До того ж, цей договір уклали в такий спосіб, що його можна просто не продовжити і через 10 років. Уточню, не скасувати, бо в нас триває війна і Росія – агресор, а просто зробити вигляд, що все в порядку і не продовжити. Натомість «Батьківщина» вимагає денонсації договіру, оскільки Путін є окупантом у Криму і агресором на Донбасі», – сказав він.

Окрім того, народний депутат від «Батьківщини» обурився тим, що Петро Порошенко зухвало використовує засадничі для країни питання для самопіару та підвищення власних рейтингів напередодні виборів. Йдеться про європейський та євроатлантичний шлях України.

Він нагадав у прямому ефірі заяви Порошенка, який спочатку казав, що референдум по НАТО розколить країну, потім казав, що вступ до НАТО – питання референдуму, а тепер каже, що референдуму взагалі не треба. У 2012 році міністр економіки уряду Януковича Петро Порошенко взагалі казав про інтеграцію в Митний союз, зауважив політик.

Натомість у 2014 році «Батьківщина» ініціювала референдум щодо вступу України до НАТО, але тоді новообраний президент через окружний «ручний» адмінсуд заборонив його проведення, бо тоді його це не цікавило, додав Сергій Власенко.

Він також наголосив, що європейський вибір – це не вибір Порошенка: «Це вибір тих хлопців, які поклали життя на Майдані. Вони за це загинули. Але чомусь президент порушує це питання саме напередодні виборів».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова