Сергій Власенко: Міжнародна підтримка України не слабне, Європа бачить у путіні агресора та терориста

Чергова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи підтвердила, що підтримка України на міжнародній арені не слабне, а європейські країни та їхні парламентарі бачать в путіні агресора та злочинця.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», постійний член делегації ВР в ПАРЄ Сергій Власенко, який брав участь у сесії.

Зокрема він повідомив, що на сесії ПАРЄ було прийнято важливе рішення і призначено спеціального доповідача з питань наслідків збройної російської агресії в Україні. Ним став хорватський парламентар Давор Іво Стієр.

«В п’ятницю завершує свою роботу чергова сесія ПАРЄ. Ця сесія прийняла рішення та визнала геноцидом  депортацію українських дітей на територію рф. Таке рішення прийнято вперше і воно може бути використано Міжнародним кримінальним судом як доказ у справі про депортацію українських дітей. Хочу нагадати, що саме по цій справі володимир путін отримав ордер на арешт, виданий МКС», – зазначив Сергій Власенко.

Політик підкреслив, що на сесії ПАРЄ було розглянуто питання виконання рішень Європейського суду з прав людини.

«Попри те, що Україна отримала деякі зауваження, було визнано, що навіть в цих складних умовах Україна робить все для того, щоб дотримуватися Європейської конвенції з прав людини», – додав він.

Зазначимо, що ПАРЄ на пленарному засіданні в четвер, 27 квітня, ухвалила резолюцію, якою визнала геноцидом депортацію та насильницьке переміщення українських дітей на територію російської федерації.

Резолюція має назву «Депортації та насильницькі переміщення українських дітей та інших цивільних осіб у російську федерацію або на тимчасово окуповану територію України: створення умов для їхнього безпечного повернення, припинення цих злочинів і покарання винних».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова