Сергій Власенко: Між «хрестиком» у бюлетені та тим, як ми живемо, є прямий зв’язок

Українська держава системно хвора. Люди не довіряють державі і мають для цього підстави та право.

Держава (найвищі посадовці на чолі з Петром Порошенком) замість того, щоб спробувати відновити довіру до державних інститутів, доруйновує ті самі інститути для того, щоб продовжувати особисто збагачуватись.

Професіоналізм знівельовано, починаючи від шкільної освіті та закінчуючи державною політикою в будь-якій галузі. Професіонали нікому не потрібні. Зміни на краще нікому не потрібні (якщо не вважати «змінами на краще» продовження збагачення Порошенка та його оточення).

Суспільству розказують різні казки, на кшталт «казок про нові обличчя», а воно  змучене, зубожіле вже готове повірити в будь-яке диво, як то «закінчення війни за тиждень».

Чи є вихід? Є.

Не вірити в чергові піар-акції, мислити критично і на наступних виборах (сподіваюсь, що все ж таки дочасних, бо до чергових держава Україна може не витримати) проголосувати свідомо, а не емоцією.

І врешті-решт зрозуміти, що є прямий і безпосередній зв’язок між тим, де в бюлетені ми ставимо «хрестик» або «галочку» та тим , як ми живемо. Прямий, безпосередній зв’язок.

Сергій Власенко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова