Сергій Власенко: Комісія САП має формуватися з професіоналів, які мають довіру суспільства

Комісія Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повинна бути сформована з фахівців, які мають високу репутацію в суспільстві та досвід боротьби з корупцією.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко під час обговорення в парламенті проєкту постанови № 3898 «Про визначення представників Верховної Ради України до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі».

«Ми вже втретє розглядаємо це питання, і щоразу нам підсовують кандидатів, які не відповідають вимогам закону. А закон говорить про два критерії – по-перше, високу репутацію, а по-друге, про досвід у боротьбі з корупцією. Комісія САП має бути сформована з людей, до яких є довіра. На жаль, втретє нас заганяють у ситуацію, коли запропоновані кандидати не відповідають цим критеріям», – обурився політик.

Сергій Власенко нагадав, що минулого разу на розгляд парламенту пропонували кандидатів від двох політичних сил, попри можливість запропонувати кандидатів від усіх політичних сил.

«Сьогодні ж нам пропонують кандидатів від трьох політичних сил. У мене риторичне питання – а чи це не прообраз майбутньої коаліції, коли одні підтримують інших і голосують разом, і лише голосами інших фракцій, не монобільшості, підтримуються ті чи інші рішення. Тому я закликаю не голосувати за це рішення», – наголосив Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова