Сергій Власенко: Чому не вносять на голосування законопроект щодо земель за межами населених пунктів

Учора на «Раді регіонального розвитку» багато говорили про землі за межами населених пунктів та популістів.

Вже понад рік у Верховній Раді лежить законопроект про передачу у власність громад (всіх, а не тільки об’єднаних) земель за межами населених пунктів. Його не лише не ухвалюють, а балаболи та чіхуахуа з «більшості» навіть бояться виносити на голосування.

Чому? З двох причин:

  1. Вони розуміють, що на громади, які матимуть у власності землі за межами населених пунктів, важче буде впливати.
  2. Авторами законопроекту є депутати «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко.

Хто в цій ситуації балабол і популіст?

Ні «Батьківщина», ні Юлія Володимирівна не женуться «за авторством» у цьому надважливому питанні. Вносьте свій законопроект і з одного пункту, але без ваших звичайних корупційних викрутасів. «Батьківщина» віддасть за це всі голоси. Навколо цього ми готові об’єднуватись, а не навколо корупції Порошенка та Держгеокадастру, як нам усім пропонує влада.

І чого ж це куми, друзі та подруги президента вчора не розповіли, що він особисто блокує ухвалення парламентом законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування»? До речі, цей закон парламент вже ухвалював, але Порошенко написав до нього «зауваження». Зокрема, щоб заступники сільських, селищних і міських голів обирались на конкурсі. Уявляєте такий конкурс? А в невеликому селі? Хочу нагадати, що президент обіцяв публічно, що цей закон буде ухвалений ВР і підписаний ним до 1-го травня 2017 року.

Сергій Власенко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова