Сергій Власенко: «Батьківщина» підтримує Закон про амністію

«Батьківщина» підтримує Закон «Про амністію у 2016 році» (№4255), проте вважає, що ухвалювати його нинішній ситуації, що склалася в парламенті, – це ганьба.

Про це заявив депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко під час обговорення законопроекту у парламенті.

«Цей закон треба ухвалювати. Але включення цього законопроекту саме сьогодні – давайте теж будемо відвертими – є відвертою маніпуляцією!» – наголосив він.

Власенко назвав питання амністії надзвичайно важливим, проте нагадав, що є нагальні соціальні питання, які треба терміново ухвалювати.

«Люди, які зараз блокують трибуну, мають зрозуміти, що вимоги щодо зниження тарифів та індексації зарплат і пенсій – це не вимоги лише «Батьківщини», демократичних опозиційних сил в парламенті, а це вимоги українського народу», – зауважив член фракції.

Власенко також обурився, що депутати, стоячи в президії ВР у мундирах,  «дають Путіну картинку військової хунти в Україні».

«Але ці люди вчора не вийшли до людей, туди, де десятки тисяч вимагали зменшення тарифів, збільшення зарплат і пенсій! Тому сьогодні все, що відбувається в такому вигляді щодо ухвалення нормального і правильного закону – це ганьба», – вважає представник «Батьківщини».

Як відомо, сьогодні Верховна Рада проголосувала за основу та в цілому Закон про амністію у 2016 році (№4255). «За» висловилися 247 народних депутатів.

«Батьківщина» підтримала своїм голосуванням цей законопроект.

Закон про амністію визначає правові основи звільнення осіб від відбування покарання на підставі акту амністії, механізм взаємодії кримінально-виконавчої служби з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Передбачається оголосити амністію і поширити її дію, насамперед, на ті категорії засуджених, які найбільш незахищені та вразливі соціально: на неповнолітніх та жінок, а також чоловіків, які мають дітей віком до 16 років або дітей-інвалідів, до інвалідів першої, другої та третьої груп, хворих на туберкульоз, онкологічні захворювання, осіб, що досягли пенсійного віку, учасників бойових дій, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції тощо.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова